Компанія Rolls-Royce Motor Cars анонсує майбутні інженерні розробки

У лютому 2015 року компанія Rolls-Royce Motor Cars повідомила про початок розробки цілком нової платформи з просторовим алюмінієвим каркасом, на основі якої будуть побудовані всі моделі Rolls-Royce, що потраплятимуть на ринок з початку 2018 року. Сьогодні компанія оголосила, що вона перейшла до тестування нової конструкції. На стадії підготовки нові тестові макети авто будуть випробовуватися в громадських місцях по всьому світу.

 

Концепція справжньої розкоші

Майбутнє справжньої автомобільної розкоші формується вже зараз: компанія Rolls-Royce Motor Cars починає випробування нової платформи з просторовим алюмінієвим каркасом, на основі якої будуть побудовані всі майбутні моделі Rolls-Royce. Нова платформа з'явиться на ринку з початку 2018 року.

Тестові макети будуть випробовуватися на дорогах загального користування в різних місцях по всьому світу. На даному етапі випробувань інженерам необхідно впевнитися, що нова платформа з просторовим алюмінієвим каркасом ідеально забезпечує фірмову плавність ходу Rolls-Royce на різних поверхнях і гарантує стійкість до екстремальних погодних умов. Оцінка нової власної платформи є першим етапом дослідно-конструкторської програми, результатом якої стане нове покоління автомобілів Rolls-Royce, що з'являться на ринку з початку 2018 року.

«З 2003 року, тобто з часу введення у експлуатацію нового заводу у Гудвуді, компанія Rolls-Royce Motor Cars встановила новий стандарт для автомобілів класу «люкс», — коментує генеральний директор Rolls-Royce Motor Cars Торстен Мюллер-Отвос. — Тепер настав час відкрити наступну сторінку в історії культової моделі. Саме тому сьогодні я повідомляю про початок дорожніх випробувань нашої власної, абсолютно нової платформи. Нова платформа, що є втіленням справжньої розкоші,  демонструє значні інвестиції у майбутнє нашого великого бренду».